Produkty

Produkty w kategorii Stoliki kawowe

Stolik kawowy to element wystroju wnętrza, który wybieramy zazwyczaj po tym, jak skompletujemy już pozostałe meble do salonu. W zależności od wielkości pokoju dziennego mamy kilka możliwości aranżacji przestrzeni wokół stoliczka. Jedna z podstawowych zasad – pamiętajmy o zachowaniu proporcji i pomyślmy praktycznie! Biorą...

Stolik kawowy to element wystroju wnętrza, który wybieramy zazwyczaj po tym, jak skompletujemy już pozostałe meble do salonu. W zależności od wielkości pokoju dziennego mamy kilka możliwości aranżacji przestrzeni wokół stoliczka. Jedna z podstawowych zasad – pamiętajmy o zachowaniu proporcji i pomyślmy praktycznie! Biorąc pod uwagę te aspekty stolika kawowego nie należy zapominać o tym, że ustawiony w centralnym punkcie salonu, powinien również pełnić funkcję ozdoby wnętrza. W naszej ofercie dostępne są stoliki nowoczesne lub klasyczne, lakierowane na mat lub błysk, szklane, drewniane, metalowe lub z mdf'u. Produkty o różnym kształcie, wzornictwie, kolorystyce i wysokości. 

Więcej
Kategorie
 • Stolik Armor Coffee

  Stolik Armor Coffee


  Funkcjonalny, okrągły stolik kawowy o bardzo ciekawej wzorniczo podstawie, przypominającej płatki kwiatów.

 • Stolik Slow Coffee

  Stolik Slow Coffee


  Stolik Slow Coffee ma bardzo oryginalny design. Idealnie sprawdzi się w salonie. Podstawa stolika jest w kształcie prostokąta.

 • Stolik Primal Wood Coffee

  Stolik Primal Wood Coffee


  Stolik kawowy Primal Wood Coffee jest mniejszą wersja stołu z tej kolekcji. Idealnie nadaje się do salonu.

 • Stolik Origami Coffee

  Stolik Origami Coffee


  Piękny drewniany blat i oryginalna podstawa, tak prezentuje się Stolik Origami Coffee firmy Metaform.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów