Produkty

Produkty w kategorii Składowanie

Prezentujemy bogatą ofertę mebli, bez których pokój dzienny nie będzie kompletny czyli szafki na sprzęt RTV, komody w których możecie pomieścić zastawę stołową i domowe bibeloty oraz regały i konsole, które pełnią nie tylko funkcję ozdobną w mieszkaniu! W naszym sklepie znajdziecie ww. meble utrzymane w stylu od nowoczes...

Prezentujemy bogatą ofertę mebli, bez których pokój dzienny nie będzie kompletny czyli szafki na sprzęt RTV, komody w których możecie pomieścić zastawę stołową i domowe bibeloty oraz regały i konsole, które pełnią nie tylko funkcję ozdobną w mieszkaniu! W naszym sklepie znajdziecie ww. meble utrzymane w stylu od nowoczesnego, poprzez vintage, retro, a na skandynawskim i industrialnym kończąc. Oferta producentów z całego świata, w wielu kolorach i materiałach wykonania, takich marek jak: La Forma, Zuiver, HK Living, Metaform, Kare Design i wielu innych.

Więcej
Kategorie
 • Szafka RTV Stripes

  Szafka RTV Stripes


  Szafka RTV Stripes dla osób ceniących sobie komfort i minimalizm.

 • Konsola Labirynth

  Konsola Labirynth


  Konsola Labirynth od polskiej marki Metaform to doskonała propozycja do minimalistycznych pomieszczeń urządzonych w nowoczesnym stylu.

 • Regał Multishelf

  Regał Multishelf


  Regał Multishelf to produkt o bardzo ciekawym wzornictwie. Ustawiony przy ścianie będzie spełniał funkcję ozdobną, natomiast kiedy ustawimy go na środku pomieszczenia może pełnić funkcję oddzielającą część jadalni od części wypoczynkowej.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów