Produkty

Produkty w kategorii Fotele

Czujemy potrzebę zmian w pokoju dziennym? Możemy zacząć od zmiany największej – wymiany fotela. Często do naszych mieszkań i domów wybieramy proste siedziska w stonowanych kolorach, jak szarości, beże, biele, czasami brązy i czernie. Owszem, są one uniwersalne, nie widać na nich oznak użytkowania, a dodatkowo ich prosty ...

Czujemy potrzebę zmian w pokoju dziennym? Możemy zacząć od zmiany największej – wymiany fotela. Często do naszych mieszkań i domów wybieramy proste siedziska w stonowanych kolorach, jak szarości, beże, biele, czasami brązy i czernie. Owszem, są one uniwersalne, nie widać na nich oznak użytkowania, a dodatkowo ich prosty i minimalistyczny kształt pasuje do wielu rodzajów mebli. Pomyślmy, jak by wyglądał w naszym salonie nowoczesny fotel w kolorze intensywnej żółci czy czerwieni lub siedzisko w stylu glamour w turkusie? 

Polecamy uwadze oryginalne fotele i wygodne siedziska i nowoczesne szezlongi pochodzące zarówno ze światowych fabryk, chorwackich i skandynawskich projektantów jak i od polskich designerów. Różnorodne propozycje takich marek jak: Prostoria, La Forma, Innovation, Kare Design, Happy Barok oraz HK Living.

Więcej
Kategorie