O firmie

Światowej klasy wzornictwo polskiego projektu

Metaform to nowa, polska marka wyjątkowych mebli, która powstała z potrzeby stworzenia ponadczasowej formy elementów wyposażenia wnętrza. Światowej klasy wzornictwo z powodzeniem połączono z najwyższą jakością wykonania. Wszystkie meble dostępne w ofercie powstają dzięki ręcznej pracy doświadczonych w swoim fachu, polskich rzemieślników.

Produkty Metaform wytwarzane są głównie z naturalnych materiałów i surowców. Jednym z głównych wyróżników tej marki jest możliwość niemal nieograniczonej personalizacji elementów wyposażenia wnętrza dostępnych w ofercie. Każdy z klientów może skorzystać z unikalnej możliwości aranżacji ich wymarzonych mebli wedle własnych potrzeb i kolorystyki wnętrza. Dostępne modyfikacje dotyczą zastosowanych materiałów, kształtów, rozmiarów, aż po detale wykończenia i kolorystykę.

Obecnie w ofercie Metaform dostępne są stoły do jadalni z blatami z naturalnych surowców (różne rodzaje drewna, spieki kwarcowe), minimalistyczne komody i konsole, elementy wyposażenia sypialni, czyli łóżko o oryginalnym kształcie oraz szafka nocna utrzymana w tej samej stylistyce. Znajdziemy tu także minimalistyczne regały oraz stoliki kawowe, które mogą tworzyć komplet z innymi meblami z portfolio Metaform.

Każdy z produktów można modyfikować wedle własnych potrzeb, dobierając wymiary, materiały wykończenia oraz kolorystykę mebli z bogatej palety barw, wedle własnych upodobań.